RIEŠENIE

INFRAŠTRUKTÚRNE RIEŠENIA

Ukážeme Vám ako s pomocou našich Infraštruktúrnych riešení zlepšíte spôsob fungovania IT, aby bolo výkonnejšie a prospešnejšie.

Správa a monitoring infraštruktúry

Pri budovaní a následne budúcom prevádzkovaní IT infraštruktúry dbáme predovšetkým na jej zabezpečenie, vysokú dostupnosť a flexibilitu. Zatiaľ čo sa naši klienti venujú svojmu podnikaniu my nepozorovane pracujeme pre vás aj naďalej. Každý dobre vie, že výpadkom v IT sieťach sa z času na čas vyhnúť nedá. Monitorujeme a priebežne sledujeme správanie sa IT systému za vás, aby sme mohli tieto výpadky IT infraštruktúry minimalizovať s čo najmenším dopadom na vaše podnikanie. Naši špecialisti sú vám vždyk dispozícii nepretržite. Kontrolujú, testujú a pohotovo riešia všetky vzniknuté problémy za vás.

Správa cloudového prostredia

Správa cloudového prostredia je dôležitou súčasťou pre efektívne fungovanie informačných technológií. Cloudové prostredie umožňuje flexibilitu a dostupnosť vašich dát kdekoľvek a kedykoľvek. Služby ako Azure, AWS a Google Cloud Platform poskytujú možnosti pre hosting aplikácií, úložisko dát a mnoho ďalších funkcií. Je dôležité, aby bolo cloudové prostredie správne nakonfigurované a monitorované pre dosiahnutie maximálnej dostupnosti a bezpečnosti. Naši odborníci vám pomôžu s konfiguráciou, správou a monitorovaním cloudového prostredia, aby sa minimalizovali výpadky a zabezpečilo vaše podnikanie

Serverová infraštruktúra

Uložené dáta a informácie sú častokrát to najcennejšie, čo každá spoločnosť má. Preto je častým rozhodnutím majiteľov spoločností ukladať dôverné interné informácie na vlastných firemných serveroch. Nie je preto prekvapením, že servery sa v spoločnostiach prezývajú "srdcom IT infraštruktúry". Naše skúsenosti v oblasti serverovej infraštruktúry nám umožňujú navrhnúť tie najlepšie riešenia s dôrazom na vaše potreby, minimalizáciu nákladov na vybudovanie, zabezpečenie dostatočnej ochrany a výkonu serverovej infraštruktúry.

Sieťová infraštruktúra

Sieťová infraštruktúra Je nevyhnutnou súčasťou pre správne fungovanie informačných technológií. Nepodceňujte dôležitosť kvalitne vybudovanej sieťovej infraštruktúry a nechajte si odborníkom poradiť, ako správne vybudovať dátovú sieť pre vašu spoločnosť. Aktívne prvky sieťovej infraštruktúry, ako sú počítače, servery, telefóny, a pasívne prvky, tvoria kompletnú sieťovú infraštruktúru. Kvalita infraštruktúry, ako bola vybudovaná v minulosti, môže ovplyvniť úspech a rozvoj spoločnosti v budúcnosti.

Virtualizácia

Umožňuje súvislý beh viacerých operačných systémov na jednom spoločnom hardvéri. Inštaláciou Hypervisora do hostiteľského počítača ako aplikácie, je možné následne inštalovať viacero operačných systémov do jedného počítača. Týmto delením hardvérových prostriedkov medzi viacero operačných systémov, dochádza k značnej úspore prevádzkových nákladov. V dnešnej dobe, kedy sú financie najcitlivejšou témou, je toto najlepšie riešenie pre vašu spoločnosť. Ďalšou výhodou je jednoduchšia budúca migrácia operačného systému na iné fyzické zariadenie bez nutnosti ďalších zmien.

Návrh a implementácia DR

Chráňte svoje dáta maximálnym možným spôsobom so systémom DR (Disaster Recovery). Nepredvídateľné udalosti striehnu za každým rohom a nikdy si nemôžete byť úplne istí, že vaše dáta sú v bezpečí. Je dôležité byť pripravený na všetko. Pomôžeme vám s návrhom a implementáciou DR riešenia do vašej spoločnosti. S našim riešením sa už nebudete musieť obávať o vaše dáta v prípade nehody. Vaše dáta zostanú v bezpečí za každých okolností. Poskytneme vám prvotriednu podporu a vysokú odbornosť, ak sa rozhodnete pre našu pomoc pri plánovaní.

SAN a NAS infraštruktúra

Snahou každej spoločnosti je v prvom rade bezpečne ukladať svoje dáta. Stratou týchto dát sa môže podnik dostať do neľahkej situácie, kedy je nútený vynaložiť nie malé finančné prostriedky na ich obnovu, ak je to ešte možné. SAN (Storage Area Network) je vynikajúcim riešením pre veľké organizácie, kde neustále rastie objem nových dát, ktoré si vyžadujú efektívnejšie ukladanie. Vysoká dostupnosť a rýchla obnova dát pri poruche robia z neho ideálne riešenie. NAS (Network Attached Storage) je vhodné pre menšie firmy a domácich užívateľov, poskytuje prístup k dátam z viacerých počítačov a chráni dáta na jednom mieste.

ZDRAVÉ IT ODDELENIE VÁM UŠETRÍ ROČNE TISÍCE EUR!
A môžete sa plne sústrediť na svoj biznis.

cisco
Dell
f5
Kemp
fortinet
HP
Hewlett Packard Enterprise
IBM
Juniper
Lenovo
logmanager
mail store
microsoft
Nakivo
NOZOMI NETWORKS
Runecast
solarwinds
veeam
veritas
wmvare