Manažované služby

Manažované služby vám pomôžu znížiť stav zamestnancov a náklady na vybavenie, a stále získate základné potrebné IT služby a podporu s garantovaným časom odozvy.

Konzultačné služby v oblasti IT

Spoľahlivo fungujúca a kvalitne navrhnutá infraštruktúra IT zabezpečená sofistikovaným bezpečnostným systémom, je základ pre vaše úspešné podnikanie. Nechať si odborne poradiť a zveriť prácu do rúk odborníkov vám zaručí náskok pred vašou konkurenciou. Ušetrí vám tak nie len čas, ale zabezpečí aj dostatočnú flexibilitu infraštruktúry IT a poskytne konkurenčnú výhodu pre vás aj do budúcnosti. V dnešnej dobe sa už nestačí spoliehať len na názor jedného, je dobre keď sa pýtate. Využívať konzultačné služby v oblasti IT je dnes štandardom. Získate tak spoľahlivého partnera, ktorý vám poskytne cenné rady a skúsenosti pre váš biznis.

Návrh a implementácia infraštruktúry a bezpečnosti IT

Kým mi navrhneme a implementujeme, môžu sa naši klienti pokojne venovať vlastnému podnikaniu a všetky starosti s infraštruktúrou nechať na nás. Problematika IT štruktúry je pomerne obsiahla a preto našim klientom ponúkame hotové riešenia, kým problémy sú na nás. Tam, kde je informácia vzniká častokrát aj šum a dátové káble sú toho jasným dôkazom. A preto je dobre vedieť ako tento jav eliminovať. Aby ste mali svoje dáta vždy k dispozícii, potrebujete výkonné dátové úložiska. Je potrebné vedieť ako sa chrániť a inovovať. My vieme, že každý zákazník je jedinečný a každý potrebuje niečo iné.

Správa a monitoring infraštruktúry

Pri budovaní a následne budúcom prevádzkovaní IT infraštruktúry dbáme predovšetkým na jej zabezpečenie, vysokú dostupnosť a flexibilitu. Zatiaľ čo sa naši klienti venujú svojmu podnikaniu my nepozorovane pracujeme pre vás aj naďalej. Každý dobre vie, že výpadkom v IT sieťach sa z času na čas vyhnúť nedá. Monitorujeme a priebežne sledujeme správanie sa IT systému za vás, aby sme mohli tieto výpadky IT infraštruktúry minimalizovať s čo najmenším dopadom na vaše podnikanie. Naši špecialisti sú vám vždy k dispozícii nepretržite. Kontrolujú, testujú a pohotovo riešia všetky vzniknuté problémy za vás.