Softvérové riešenia

Pomocou našich Softvérových riešení získate rýchly, bezpečný a spoľahlivý prístup k údajom, ktoré potrebujete, kedykoľvek a odkiaľkoľvek.

Office 365

Získajte kompletný balíček služieb a kancelárskeho softvéru od spoločnosti Microsoft. Popri štandardných aplikáciach ako je Word, Excel a PowerPoint máte k dispozícii až 1TB dátového úložiska v službe OneDrive. Už sa tak nikdy nemusíte obávať o svoje dáta v prípade poškodenia pevného disku na vašom alebo firemnom počítači. Všetky vytvorené dokumenty a súbory máte k dispozícii na ktoromkoľvek inom zariadení s prístupom na internet. Súbory môžete medzi sebou navzájom zdieľať, čo vám v konečnom dôsledku uľahčí prácu a ušetrí čas pri osobitnom zasielaní prostredníctvom e-mailu. V prípade akýchkoľvek otázok máte k dispozícii neobmedzenú technickú podporu, ktorá vám rada poradí a pomôže.

Azure

Zvýšte svoju produktivitu na maximum so službou Azure od spoločnosti Microsoft. Služba sa v prvom rade stará o vaše pohodlie a pomáha vám uľahčiť prácu. Obsahuje radu veľmi šikovných predinštalovaných aplikácií pre vašu prácu. Výhodou služby je, že platíte len za to čo naozaj využijete pri práci. Dokonca nezáleží vôbec na tom, ktorý jazyk pri vašej práci programátora preferujete. Azure sa vám vie poľahky prispôsobiť. Dnes ho už využíva väčšina veľkých hráčov na trhu IT a nových spokojných klientov stále pribúda. Vďaka jeho nonstop technickej podpore pre vás a nepretržitého sledovania stavu služieb sa rýchlo stal obľúbeným nástrojom v oblasti IT.

Software Asset Management

Správa softvéru v spoločnosti je častokrát veľmi zložitá a vyžaduje si dostatočnú pozornosť. V prípade ak vaše podnikanie závisí od hladkého a ničím nerušeného chodu IT, je nutné ešte prísnejšie dohliadať a kontrolovať jeho správnu funkčnosť. Správa softvérového majetku v skratke SAM z ang. (Software Asset Management) vykonáva v spoločnosti dohľad nad nákladmi a pomáha optimalizovať prípadné investície do softvéru počas celej doby jeho využívania. Správne nastavený a fungujúci SAM dokáže pomôcť pri znižovaní nákladov a zároveň vylepšuje zabezpečenie ochrany dát. V neposlednom rade ponúka cenné rady o budúcich predpokladaných potrebách softvéru.